Zapro - zabradlia, stavebné kovanie, sklenený program

Zapro - zábradlie, zábradlia, stavebné kovanie, sklenený program

Patentovaný mobilný otryskávací systém

Zapro.SK, spol. s r.o. - Patentovaný mobilný otryskávací systém

Zapro - zábradlie, zábradlia, stavebné kovanie, sklenený program

Zábradlia pre Váš istý krok

Zapro - zábradlie, zábradlia, stavebné kovanie, sklenený program

Moderné zábradlie z ušľachtilej ocele

Zapro - zábradlie, zábradlia, stavebné kovanie, sklenený program

Zábradlia v rôznych prevedeniach

Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Zapro.SK spol. s r.o. - o nás

Spoločnosť ZAPRO.SK spol. s r.o., pracuje vo vybranom segmente od roku 2008, v tom čase bolo pre spoločnosť primárne sprostredkovanie systému stavebného zábradlia od nemeckého výrobcu, spoločnosti DIEDA a stavebné kovania od nemeckého výrobcu VORMAN pre slovenského zákazníka.

 

Od roku 2010 priniesla do segmentu nové, inovatívne postupy a riešenia v ohľadoch na klienta a rozšírila svoje zameranie o zákazkovú výrobu nerezového zábradlia, návrhy a realizácie samonosných sklenených zábradlí, zástien, výkladov a presklení.

 

Za pomerene krátke obdobie spoločnosť zaznamenala značné množstvo referencí rôzneho rozsahu a minimálne množstvo reklamácií, po čase sa rozhodla neustať v progrese a v roku 2014 rozšíriť portfólio o novú službu a to o patentovaný mobilný otryskávací podtlakový systém určený na rýchle a efektívne čistenie, odlakovanie, odfarbovanie, odhrdzovanie a gravírovanie.

 

Ide o jedinečný systém, ktorý vykonáva všetky činnosti 100% ekologicky, bez vody, bez chémie a bez nebezpečných odpadov. Koncovým zákazníkom sú štátne samosprávy (graffiti, čistenie fasád, podláh, pamätníkov...), výrobné, či prevádzkové spoločnosti (čistenie podláh, dlažieb...), jednotlivci (čistenie podláh, fasád, dlažieb, bazénov...)

 

Spoločnosť ZAPRO.SK sídli v Bratislave na ulici Račianska 72, 4.poschodie, ZAPRO.SK má celoslovenskú pôsobnosť. ZAPRO.SK spol. s r.o. je dodávateľom pre koncového užívateľa, priemysel, živnostníkov, obchodných spoločností ako aj špecializovaných predajní či činností.

ZAPRO.SK spol. s r.o.

Kontaktné údaje
Žiacka 4, 821 06 Bratislava
mestská časť podunajské Biskupice


Telefónne čísla:
0948 038 366
0948 038 367


e-mail: zapro@zapro.sk